top of page
2201, 2202 set.JPG

Oolo Studio

El emeği ürünlerin kendine has bir enerjisi olduğuna inanıyoruz. Bu enerjiyi ve heyecanı her ürünü tasarlarken ve üretim sürecinde yaşıyor, ürünlerimizin her birinin tek olmasından son derece keyif alıyoruz. Tamamen el yapımı olan ürünlerimiz çamurdan, kalıba, oradan fırına kendi tasarımlarımızla hayat buldu.


Plise koleksiyonunda geometrik çizgiler, pilelerin yarattığı ışık-gölge oyunları ve yalın bir tasarım hakim. Lotus yaprağından ilham alınarak tasarlanan Lotus koleksiyonunda, doğal kıvrımlara, doğal ve sıcak renkler eşlik ediyor. 

 

Sofra ürünlerini ve dekoratif objeleri, kendi atölyemizde, Limoges Porselen ile üretiyoruz. Ürünlerimizde bulunan hafif form, doku ve renk farklılıkları üretim prosesindeki dokunuşlarımızı yansıtıyor. Porselen, çalışırken çok hassas, sabırlı ve dikkatli olmayı gerektiren bir çamur. Biz de porselenin hak ettiği tüm dikkati vermeye çalışarak, keyifle ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz. Bizim için en büyük keyif ise sizlerin ürünlerimizi beğenerek, severek kullanmanız ve bol sohbetli, kahkahalı, keyifli sofralarda yer alabilmek.

 

 

 

Teşekkürlerimizle,

 

Oolo Studio’nun bu yolculuğunda bize katkıları dolayısıyla çok teşekkür ediyoruz…

 

Cem Batırbaygil - Marka konsepti, web tasarımı ve yapım danışmanlığı @cmbtrbygl

Hakan Aydoğan - Ürün stüdyo fotoğraf çekimleri @hakanaydoganphotography @hma52

Müge Kaya - Ürün styling fotoğraf çekimleri @mugmela

bottom of page